Preskoči na glavno vsebino

V središču

Symbolic -  European and Ukrainian flags

Solidarnost EU z Ukrajino

EU je enotna v solidarnosti z Ukrajino in bo skupaj z mednarodnimi partnerji še naprej podpirala Ukrajino in njene prebivalce, tudi z dodatno politično, finančno in humanitarno podporo.

Evropske volitve 2024

Volitve v Evropski parlament bodo od 6. do 9. junija 2024. Preberite, kaj so volitve, kako glasovati in zakaj.

Keeping our promise to YOU!

This brochure highlights the EU’s achievements in supporting youth related issues including, education, employment, health, and environmental initiatives since the start of the current European Commission mandate in 2019.

Kaj veš o Evropski uniji?

Odkrijte več

timeline_def.png

Časovnica EU

Odpravi se na popotovanje skozi čas ter se seznani s ključnimi trenutki v zgodovini, spoznaj pomembna odkritja in izume v športu, družbi itn. Zaradi mnogih je EU danes to, kar je.

Teacher

Povezovanje z drugimi učitelji

Poiščite šole, s katerimi se lahko povežete, učitelje, s katerimi lahko delite svoje izkušnje, seminarje in številne druge informacije, ki jih zagotavljajo evropske mreže.

Young people and European flag

Delo in študij

Več informacij o izmenjavah, štipendijah, prostovoljstvu, delovnih praksah, zaposlitvi, obisku institucij EU in drugih priložnostih za mlade.

Novosti

Na spletišču so na voljo zelo zanimivi in koristni viri. Otroci so se zabavali pri uporabi gradiva.

Jessica - Učiteljica
quite1.jpg

Na spletišču sem našel informacije o zgodovini EU in o njenih državah članicah.

Christopher - Srednješolec
istock-1032472594_1.jpg