Koledar dogodkov - OŠ Šmartno

Išči
Smučarski sejem na OŠ Šmartno
Sreda, 3. December 2014, 17:00 - 19:00

Smučarski sejem na osnovni šoli Šmartno

Ker se bliža zima, smo se na naši šoli odločili, da omogočimo otrokom in staršem izmenjavo ali prodajo rabljene smučarske opreme. Zato ste vabljeni, da v sredo, 3. 12. 2014, med 17. in 19. uro v šolo prinesete smučarsko opremo (rabljene alpske smuči, palice, smučarske čevlje, smučarska oblačila, čelade, drsalno opremo - drsalke, sankaško opremo, tekaške smuči, tekaške palice in čevlje ...), ki je ne potrebujete več. V prostoru spodnje avle boste opremo lahko v lastni režiji prodali, zamenjali ali podarili. Komisijske prodaje ne bo. Lahko pa vam bomo pomagali in svetovali pri izbiri prave opreme. Vso opremo, ki jo boste prinesli na sejem in za katero vam ne bo uspelo najti novega lastnika, morate najkasneje do 19.15 odnesti domov.

Lepo vabljeni tudi otroci in starši, ki nimate rabljene opreme in jo želite kupiti, da se med navedenima urama oglasite v spodnji avli naše šole.

V upanju, da bo čim več smučarske opreme zamenjalo lastnika, vas lepo pozdravljamo.

Učitelji športa