CŠOD Fara 1. dan

Srečno smo prispeli v CŠOD Fara. Vselili smo se v sobe in prisluhnili g. Damirju o poteku 1. dneva. Po kosilu smo se peš  odpravili do mejnega prehoda Petrina, kjer so nam policisti opisali svoje delo na meji, ter pokazali opremo, ki jo pri delu uporabljajo. Poigrali smo se še na šolskem igrišču in pojedli zelo dobro večerjo. Kaj smo jedli, boste povprašali otroke. Po večerji nismo odšli spat, temveč smo se odpravili na nočni pohod do lončarja v bližnji vasi, vmes pa nas je učitelj Tilen poučil o astronomiji. Poznamo že Veliki voz, Mali voz, Kasiopejo in zvezdo Severnico. Po nočnem sprehodu smo se preoblekli v pižamo, umili, prisluhnili pravljici in pridno zaspali. Dan je bil zelo poučen, zabaven, poln novih dogodivščin in prepleten s spoznavanjem novih prijateljev.