UTRINKI S PRIREDITVE

Pomlad - to mora biti nekaj velikega, ker jo ne morem vzeti v roke in spraviti v žep.

Pomlad nam ne prinaša le toplejšega vremena, zelenja in cvetja. Za marsikoga je to prijetnejši čas, ko smo spet nasmejani, morda zaljubljeni ali preprosto srečni.

Na letošnji pomladni prireditvi, so poleg otrok iz vrtca Bučke in učencev naše podružnične šole, nastopali tudi: družina Tomažin v kratkem skeču Solzice, Štefan Kokalj - kitara, Anže Zaman - harmonika.

Članicam RK se zahvaljujemo za pogostitev.

POMLADNA PRIREDITEV

Vabimo vas na pomladno prireditev, ki bo

v četrtek, 5. aprila 2018,ob 17. uri,

v prostorih PŠ Velika Kostrevnica.

Želimo, da si vzamete nekaj časa,

pozabite na vsakdanje skrbi in se skupaj z nami razvedrite.

V programu nastopajo otroci iz vrtca Bučke in učenci PŠ Velika Kostrevnica z gostoma.

Za pogostitev bodo poskrbele članice RK Kostrevnica.

SMUČANJE V LUPINICI

Ugodne vremenske razmere, veliko snega in urejeno smučišče z vlečnico, je bil povod, da smo ure športa preživeli na smučišču in sankališču v Lupinici. Učenci so bili zelo zadovoljni, našo odločitev pa so pohvalili tudi starši.

Petkovi dejavnosti pa bi lahko rekli tudi, uradni trening pred sobotno  slalomsko tekmo. Tekme se je udeležilo veliko otrok iz naše podružnične šole, pa tudi učenci matične šole in drugi.

Obisk Hiše eksperimentov

V torek smo učenci podružničnih šol obiskali Hišo eksperimentov. Preberite si nekaj njihovih misli:

Najbolj mi je bila všeč postelja z žeblji, ker ni bolelo. Rad imam, da nič ne boli. (Matej)

V hiši eksperimentov mi je bilo najbolj všeč, ko sem preizkusil električno kroglo. Ta krogla ima lovke. Ima veliko zobnikov. Ta krogla je zelo okrogla. (Dino)

Dva sošolca sta me oblekla v mehur. Bil je zelo velik. Ko je mehur prišel do moje glave, je počil. (Pia)

Zelo mi je bil všeč stožec, ki je bil pritrjen na velik kvadrat. Iz stožca je pihal zrak. Potem si položil gor balon in je poletel v zrak. (Zoja)

stran 1 od 4