Vrtec Ciciban

Polžki

Naslov: Za Povrtmi 6, 1275 Šmartno pri Litiji
Starost otrok: 2-3 leta
Vzgojiteljica: Katarina Omahen (nadomešča Danico Repina)
                                   Pomočnici vzgojiteljice: Polona Jerič, Martina Penčur

Voščilo Polžkov!

Življenje samo ti ne more dati radosti,
če je sam zares ne želiš.

Življenje ti da le čas in prostor,
na tebi je, da ju napolniš.
(kitajski pregovor)

Naj bo vaš čas in prostor v letu 2018 obilno napolnjena s srečo, zdravjem in medsebojnim razumevanjem, prihajajoči prazniki pa naj vam prinesejo mir in veselje.

Otroci skupine Polžki

ter vzgojiteljice: Katarina, Polona in Martina

Obisk knjižničarke

V torek, 19. 12. 2017 nas je obiskala knjižničarka Tatjana. Poslušali smo pravljico: Nasmejani sneženi mož.

Novoletni kino

Današnje petkovo dopoldne smo pri Polžkih preživeli malo drugače. Vse priprave so bile usmerjena na: "novoletni kino". Kot pa je običajno v kinu jemo okusne prigrizke. Tako smo se najprej lotili peke kokic nato pa je sledila priprava prostora. Vonj kokic se je razširili po celem vrtcu. Segel je tudi do "skupine Mišk", zato smo jih z veseljem povabili na ogled naše risanke.

Preživeli smo lepo dopoldne.

Dedek Mraz

Današnji dopoldne je bilo za nas Polžke nekaj posebnega. Obiskal nas je dedek Mraz. Vsi otroci so komaj čakali, da nas obišče in prav vsi so se ga zelo razveselili. Malo smo se poveselili z njim in mu zapeli pesem, ki prepeva o njem. Na koncu pa nas je dobri mož tudi obdaril z igračami.

13. december, pa je tudi dan Svete Lucije, ko lahko posejemo božično žito in to smo storili tudi pri Polžkih.

Čarobnost in praznično vzdušje se bo le še nadaljevalo in veselimo se prihajajočih dni.

stran 1 od 3

Galerija Polžki