×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5458 is not published

Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

Gasilci se predstavijo

V mesecu požarne varnosti, so se nam predstavili gasilci. Ogledali smo si gasilski dom, srečali smo se z gasilsko opremo in pripomočki. Vzgojiteljica Tina je za nekaj minut postala prava gasilka. Gasilci so nam pokazali kako pogasiti požar. Otroci pa so se lahko preizkusili v špricanju z vodo. Za konec smo si lahko ogledali gasilska avtomobila, se vanj usedli in doživelo prijetno izkušnjo. Vsi udeleženi so dobili tudi medaljo gasilcev in sladko presenečenje. 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika