Ne spreglejte ...

 • Spoštovani starši, drage učenke in učenci

  Vzgojno-izobraževalno delo (jutranje varstvo, pouk, OIP, NIP, oddelki podaljšanega bivanja) bo na naši šoli v naslednjem tednu potekalo na podoben način, kot je v tednu pred počitnicami. Pouk pri obveznih in neobveznih izbirnih predmetih se bo izvajal na daljavo. 

  Lepo vas pozdravljam in ostanite zdravi!

  Tomaž Rozina, ravnatelj

  Več ...
 • 1
 • 2

Šolska knjižnica

V tem tednu, od 15. do 19. februarja, bo šolska knjižnica še zaprta. Seveda pa si boste kljub temu knjige lahko izposojali.

 Učenci od prvega do petega razreda boste razredničarkam naročili, katere knjige si želite, in vam jih bom prinesla v razred. Na takšen način že poteka izposoja v prvi triadi.

Učenci od 6. do 9. razreda pa lahko knjige naročite na tri načine: kot do sedaj, na moj elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., po telefonu na številko 01 89 00 169 ali pa svojo željo napišete na listek, dopišete svoje ime in razred ter listek preprosto odložite v kuverto na vratih v knjižnico. Knjige vam bom  prinesla v razred.

Tudi bralna značka bo ta teden potekala tako kot do sedaj, preko zoom srečanj.

Obenem vas prosim, da čim prej vrnete izposojene knjige, predvsem knjige za domače branje, da si jih bodo lahko izposodili vaši sošolci. Odložite jih v za to namenjeno škatlo pred vrati v knjižnico. Hvala!

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika