Ne spreglejte ...

Tekmovanje iz znanja LOGIKE

V preteklih mesecih je potekalo tekmovanje iz znanja logike. Tekmovali so učenci od četrtega do devetega razreda. Vseh tekmovalcev na šolskem tekmovanju je bilo 62. Učenci od 4. do 7. razreda so skupaj osvojili 14 bronastih priznanj na šolskem  tekmovanju. Učenci 8. in 9. razreda pa so osvojili 11 priznanj za sodelovanje na šolskem tekmovanju.

Na regijsko tekmovanje, ki je samo za učence 8. in 9. razredov, se je uvrstilo 6 učencev: Blaž Požun 8. a, Domen Dragar 8. a, Judita Ferlan 9. b, Neža  Požun 9. b, Ažbe Zupan 9. c in Ela Rozina 9. c. Vsi so osvojili bronasto priznanje na regijskem tekmovanju.

Na državno tekmovanje, ki je za učence od 7. do 9. razreda, so se uvrstili trije učenci: Žak Kolar 7. b, Judita Ferlan 9. b in Neža Požun 9. b..  Vsi trije so bili zelo uspešni. Žak Kolar je osvojil srebrno priznanje, Judita Ferlan in Neža Požun pa sta osvojili zlato priznanje.

Vsem tekmovalcem in dobitnikom priznanj iskreno čestitamo in želimo veliko uspehov tudi v bodoče.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika