Ne spreglejte ...

 • PONUDBA IN NAČIN IZBORA IZBIRNIH PREDMETOV V 2. IN 3. TRILETJU OSNOVNE ŠOLE

  Spoštovani starši in učenci!

  Tudi letos bo izbor izbirnih predmetov za šolsko leto 2023/2024 v celoti potekal v spletni aplikaciji Lopolis, in sicer v zavihku Predmeti/Dejavnosti. Prijave bodo odprte od 22. 3. 2023 do 3. 4. 2023.

  Do izbirnega postopka lahko dostopate le starši učencev, in sicer z uporabniškim imenom in geslom ki velja za prijavo in odjavo na šolsko prehrano (navodila se nahajajo na šolski spletni strani pod rubriko "Navodila za delo"). V primeru izgubljenih ali pozabljenih vpisnih podatkov (uporabniško ime, geslo), se obrnite na Andreja Hauptmana (stik). 

  Vabimo vas, da si skupaj z otrokom natančno preberete e-brošure, v katerih se nahajajo podrobnejša navodila za izbor izbirnih predmetov ter opise posameznih predmetov.

  Več ...
 • 1

Tekmovanje v pomnjenju decimalk števila pi

Ker je danes (14. 3.) mednarodni dan števila pi, je včeraj na šoli potekalo tekmovanje v pomnjenju decimalk tega slavnega neskončnega števila. In kako so se odrezali naši tekmovalci? Tretje mesto je osvojil Jakob Kremžar iz 8. B razreda z 82 decimalkami, drugo mesto Blaž Požun iz 8. A razreda s 121 decimalkami, zmagovalec pa je bil Timotej Hauptman iz 8. B, ki je naštel kar 135 decimalk števila pi.

 

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika