Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

Neon s tretješolci

Tudi v letošnjem šolskem letu smo tako na matični šoli kot na podružnicah pričeli z izvajanjem programa Neon. Primarna preventiva je eden ključnih dejavnikov za zaščito otrok, mladostnic in mladostnikov pred različnimi oblikami nasilja in zlorab. S preventivnimi aktivnostmi krepimo varovalne dejavnike otrok, mladostnic in mladostnikov. Pomembno je, da začnemo že v predšolskem obdobju in zagotavljamo ponovitve, nadgradnjo znanj ter veščin.

Učenci imajo biti pravico varni, močni in svobodni in hkrati teh pravic ne smejo kršiti drugim.

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika