Napaka

Error the gallery with an id of: 4647 is not published

Ne spreglejte ...

Teden otroka - Razigran uživaj dan

Osrednja tema letošnjega Tedna otroka je posvečena igrivosti, sproščenosti, ki sta še kako pomembni v teh časih. Preko iger namreč otroci med seboj sodelujejo, se učijo dogovarjanja in prilagajanja, hkrati pa igre krepijo občutek varnosti in pripadnosti skupini. V šoli se zavedamo pomena proste igre, zato bi si želeli, da bi otroci svoj prosti čas preživljali malo manj v virtualnem svetu in več v družbi sovrstnikov na dvoriščih, travnikih ali gozdu.

Igra pa bi morala biti pomembna tudi nam odraslim, vendar ne samo v vlogi staršev oz. učiteljev, ki omogočimo otrokom čas in prostor za tako pomembno dejavnost, ampak kot aktivnim soudeležencem v igri. Prav v ta namen smo na šoli tudi Svetovni dan učiteljev posvetili tej temi. Nekaj razigranih in uigranih utrinkov pa si lahko ogledate v galeriji slik.