Napoved dejavnosti

ponedeljek, 8. 2. 2021: Slovenski kulturni praznik
sobota, 1. 5. 2021: Praznik dela
petek, 25. 6. 2021: Dan državnosti

Kotiček za radovedne

Spoštovani starši in ostali obiskovalci,

z največjim veseljem vam sporočamo, da smo za vas pripravili nov zavihek "KOTIČEK ZA RADOVEDNE", ki ga najdete v meniju na levi strani. V njem boste našli široko paleto idej, dejavnosti ter nasvetov za delo in igrivo učenje z vašimi malčki. Vsebina kotička se bo skozi leto spreminjala, nadgrajevala ter dopolnjevala, prepričani pa smo, da boste vselej našli nekaj tako zase kot za malčke ter da bodo tako vam kot malčkom izbrane vsebine popestrile in obarvale prihajajoče dni.

»Bodite tista sprememba, za katero želite, da bi obarvala svet«. (Gandhi)

Svetovalna služba Vrtca Ciciban

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika