Napoved dejavnosti

sobota, 1. 5. 2021: Praznik dela
petek, 25. 6. 2021: Dan državnosti

Obvestilo za starše ob ponovnem odprtju vrtca Ciciban

Spoštovani starši,

v četrtek, 21. 1. 2021, smo  strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport prejeli okrožnico za ponovno izvedbo vzgojno-izobraževalnega dela v vrtcih. Naš vrtec se nahaja v statistični regiji, kjer glede na epidemiološko sliko lahko začnemo opravljati dejavnost v polnem obsegu v torek, 26.1. 2021.

Seznanjamo vas, da je ob ponovnem odprtju vrtca tveganje za prenos okužbe z virusom SARS-CoV -2 večje.

Oddelki bodo delovali kot "mehurčki" in se ne bodo združevali. Dosledno upoštevajte prihode in odhode vaših otrok (kot ste jih navedli vaši vzgojiteljici).

Prosimo, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke in ste zdravi tudi vi. Vsako okužbo v družini javite vzgojiteljici vašega otroka.V vrtcu bomo še naprej dosledno upoštevali protokol, ki ga imamo izdelanega za čas epidemije.

Prosimo, da ga dosledno in z vso odgovornostjo upoštevate.

Želim zdrav, prijeten, zadovoljen "nov začetek".

Mojca Dragar, pomočnica ravnatelja

Galerija skupnih dogodkov