Napoved dejavnosti

Ni dogodkov

Medgeneracijsko druženje v Javorju

V nedeljo, 5. novembra, je v okviru Šmartnovanja in ob zaključku prenove nekdanje podružnične šole v Javorju potekalo medgeneracijsko druženje.

Ker v prej omenjenih prostorih deluje oddelek Vrtca Ciciban, Javorčki, so na dogodku sodelovali tudi naši najmlajši otroci. A omeniti velja, da so poleg najmlajših in njihovih vzgojiteljic na dogodku v okviru nastopa Folklorne skupine Javorje in ljudskih pevk sodelovale tudi druge zaposlene Vrtca Ciciban. Za njihovo udejstvovanje iskrena hvala.

Osnovno poslanstvo medgeneracijskega središča Javorje je srečevanje in druženje vseh generacij in prenos starih znanj na mlajše. Kulturno društvo Javorje med drugim obuja in ohranja stare otroške igre in običaje.

Želimo jim, da bi svoje poslanstvo uspešno, s podobnimi dogodki, širili tudi v bodoče.

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika