Obvestilo pred ponovnim odprtjem šole za učence od 4. do 9. razreda

Spoštovani starši!

V skladu z odlokom, ki ga je sprejela Vlada RS, bomo v ponedeljek, 15. februarja, lahko odprli šolo tudi za učence od 4. do 9. razreda.

Zahvaljujemo se vam za konstruktivno sodelovanje pri izvajanju pouka na daljavo. Zavedamo se, da bo zaradi tako dolge prekinitve pouka v živo v šoli potreben čas, da se otroci zopet vrnejo v običajno šolsko rutino. Zato bo v naslednjem obdobju velik del časa v šoli namenjen temu področju.

Medicinska stroka odsvetuje druženje učencev med različnimi skupinami. V šoli bodo veljala določena pravila in omejitve, ki pa so jih učenci delno navajeni že iz jesenskega časa. Vseeno vas prosimo, da se doma s svojim otrokom pogovorite in ga tako pripravite na ponoven vstop v šolo.

Več informacij je v prilogi.

V upanju, da bomo vsi ostali zdravi, vas lepo pozdravljamo in se veselimo srečanja z učenci v šoli!

Ravnatelj: Tomaž Rozina, prof.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika