"Skači s kolebnico - PRESKOČI COVID!"

Dragi učenci in učenke!

V času 10-dnevnega zaprtja šole poteka vse slovenska športna akcija osnovnošolskih otrok – »Skači s kolebnico – preskoči COVID«. Učenci/učenke skačete s kolebnico in število preskokov sporočite eni od učiteljic športa v spletno učilnico ali na e-naslov. Učiteljice bomo podatke vpisovale v spletno aplikacijo - povezava je  na vstopni strani spletne učilnice - nad Zoom urnikom. Cilj akcije je v 10 dneh skočiti vsaj enkrat za vsakega prebivalca Slovenije (nekaj čez 2100000). Seštevajo se tudi skoki učencev posamezne šole – naša šola je »Osnovna šola Šmartno«.

Po prvem dnevu smo bili s 6290 skoki na 5. mestu! Ker je prišlo do zlorab (nepoštenega vpisovanja preskokov), so vsi podatki izbrisani in danes pričnemo znova.

 »Kdor ne skače ni Slovenc« !

Prijava/odjava uporabnika