Tekmovanje iz kemijskega poskusa

Tudi v tem šolskem letu smo se prijavili na tekmovanje iz kemijskega poskusa za osnovnošolce, ki ga organizira Gimnazija Moste v Ljubljani. Tekmovanje bi moralo biti že v jesenskem času, a nam ni bilo naklonejno, saj je potekalo delo na daljavo. Učenec Gašper Tori iz 8. b je celo pripravil poskus, ki ga je opravil doma, vendar je bilo tekmovanje prestavljeno.

V aprilu je Gašper poskus  Ples modrih plamenov ponovil v šoli in je bil uspešno prijavljen na tekmovanju. Na tekomovanju je dosegel bronasto priznanje in se uvrstil med  20 najbolje ocenjenimi poskusi, na državno tekmovanje, kjer se bo potegoval za srebrno in zlato priznanje. Državno tekmovanje bo 14. maja na videokonferenčni platformi.

 

Gašperju iskrene čestitke in veliko uspeha na državnem tekmovanju.

Prijava/odjava uporabnika