Brezplačni dogodek "Frižider"

Varni internet v sodelovanju s Fakulteto za računalništvo in informatiko v soboto, 19.6.2021, organizira izobraževalne delavnice za otroke v starosti od 8 do 15 let. Dogodek bo trajal od 9.30h do 13.00h, potekal pa bo v prostorih Fakultete za računalništvo in informatiko, Večna pot 113, 1000 Ljubljana. DOGODEK JE BREZPLAČEN, predhodno so potrebne prijave - tukaj

V frižiderju udeleženci skozi različne krajše in daljše projektne naloge postopoma usvajajo znanja varne in odgovorne uporabe spleta, osnove računalništva, pridobivajo veščine robotike, obogatene resničnosti (AR), Interneta stvari (IoT) ter ob tem spoznavajo programske jezike. S tem bodo udeleženci gradili razumevanje novodobne tehnologije in skozi doživetja razvijali digitalne spretnosti za boljše upravljanje lastne spletne pojavnosti in varnosti!

 

Prijava/odjava uporabnika