Kulturni dan 6. - 9. r.

V ponedeljek, 15. 11. 2021, smo na šoli izvedli kulturni dan z naslovom "8 krogov odličnosti". Vsak razred je dan preživel z razrednikom in sorazrednikom ali nadomestnim učiteljem. Preko iger in pogovora so učenci spoznali kroge odličnosti: odgovornost, predanost, govori z dobrim namenom, napake dišijo po uspehu, integriteto, to je to, fleksibilnost in uravnoteženost. 

Zadnji dve uri je vsak razred ustvarjal v slogu enega izmed krogov. 6. razredje so v povezavi s krogom "govori z dobrim namenom" likovno opremili kamne in nanje napisali lepo misel. 7. razredje so si rekli "to je to" in izdelali okvir za fotografijo, da bodo vanj ujeli posebne trenutke. 8. razred se je vživel v krog predanosti in začel z izdelovanjem zimske dekoracije za šolske hodnike. 9. razredi pa so ugotovili, da se na napakah učimo. Izdelali so svoje radirke, ki bodo brisale napake še dolgo časa, saj so nastale precej velike.

Dan je še prehitro minil, ob spodnjih fotografijah pa si lahko ogledate nekaj utrinkov.

Prijava/odjava uporabnika