Izbor izbirnih predmetov za šolsko leto 2022/2023

Spoštovani starši in učenci!

Letos smo se odločili, da bo izbor izbirnih predmetov za šolsko leto 2022/2023 v celoti potekal v spletni aplikaciji Lopolis, in sicer v zavihku Predmeti/Dejavnosti.

Prijave bodo odprte od srede, 23. 3. 2022, do petka, 1. 4. 2022 torka, 5. 4. 2022 (podaljšan rok za prijave).

Navodila in slikovni vodič za prijavo na obvezne in neobvezne izbirne predmete najdete na šolski spletni strani v zavihku »NAVODILA ZA DELO« zgoraj desno.

Do izbirnega postopka lahko dostopate le starši učencev, in sicer z uporabniškim imenom in geslom, ki ste ga pridobili v začetku šolskega leta in velja za prijavo in odjavo na šolsko prehrano.

V primeru izgubljenih ali pozabljenih vpisnih podatkov (uporabniško ime, geslo), se obrnite na: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Vabimo vas, da si skupaj z otrokom natančno preberete e-brošure, v katerih se nahajajo podrobnejša navodila za izbor izbirnih predmetov ter opise posameznih predmetov. Brošure so letos samo v elektronski obliki na šolski spletni strani (priloga spodaj) in spletnih učilnicah učencev.