Tehniški dan za 6. razrede - urejanje šolske okolice


V petek, 13. 5. 2022, smo z učenci izvedli tehniški dan, oziroma kar pravo "delovno akcijo", z namenom urediti in olepšati okolico naše šole. Tehniški dan je bil sicer planiran za 22. 4., dan, ko obeležujemo svetovni dan Zemlje, a smo ga morali zaradi slabega vremena prestaviti v mesec maj.

Učenci in učenke so se dela lotili zelo resno in zavzeto, prav tako tudi vsi učitelji, ki smo sodelovali pri urejanju okolice. Rezultati čiščenja in urejanja pa so bili že kmalu vidni, končni rezultat pa je presenetil prav vse, tako učence, kot vse učitelje na šoli. Vse učence je treba res pohvaliti, saj so s svojim delom, predvsem pa z odnosom do čistega okolja pokazali, da jim čisto okolje predstavlja pomembno vrednoto, za katero se splača potruditi.

Učenci so bili za ves trud na koncu tudi nagrajeni, g. ravnatelj je vse nagradil s hladnim posladkom. Prav vsi pa so bili enotnega mnenja, da takšen tehniški dan z veseljem ponovijo še kdaj.

Prijava/odjava uporabnika