Evropsko tekmovanje iz geografije

V času od 24. - 29. junija 2022, je v Beogradu preko spleta potekalo evropsko geografsko tekmovanje EGEO 2022. Edina predstavnica za Slovenijo med osnovnošolskimi tekmovalkami in tekmovalci je bila JUDITA FERLAN, učenka 8.b razreda. Na EGEO se je uvrstila z odličnim rezultatom na državnem tekmovanju. Tekmovanje je potekalo v treh sklopih. Na državni praznik je pisala test ( written test), ki preverja znanje vseh področij geografije, naslednji dan je sledilo praktično delo ( field work) ter nazadnje še multimedijski test.

Judita je dala vse od sebe in pokazala izvrstno znanje geografije. Žal se ji v močni konkurenci predvsem starejših osnovnošolcev ni uspelo uvrstiti med prejemnike priznanj. Si je pa nabrala nove izkušnje in znanja, ki ji bodo prav gotovo še prišla prav. Judita, z malo zamude sedaj tudi ti uživaj počitnice!

Prijava/odjava uporabnika