Ekskurzija za 9. razred je tudi že za nami

Vremenska napoved za petek, 16. 9. 2022, ni bila ravno obetavna. Zato smo oglede na ekskurziji že vnaprej nekoliko prilagodili napovedanemu deževju. A imeli smo kar srečo, saj je bilo dežja precej manj, kot smo pričakovali. Sicer je bil dan vseeno "čemeren", a smo si ga znali popestriti. Ali pa so nam ga turistični vodniki na točkah ogleda. V Kropi smo prisluhnili , kako je nekoč izgledalo delo in življenje žebljarjev, bolj pogumni pa smo se tudi poizkusili v kovanju žebljev. V Radovljici smo pričakovali prazen Linhartov trg, a je bilo kar nekaj turistov in šolskih skupin. Obiskali smo Čebelarski mzej in spoznali življenje in delo Antona Tomaža Linharta. Zaključek ekskurzije pa je bil v Vrbi, v Prešernovi rojstni hiši. Prešerno razpoloženi smo se po ogledu in zadnji malici odpeljali proti Šmartnu.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika