Izmenjevalnica oblačil

Z današnjim dnem je na naši šoli poleg izmenjevalnice igrač zaživela tudi izmenjevalnica oblačil.

Stojalo z oblačili se nahaja v pritličju, pri kabinetu P/K1.

Učenci si lahko oblačila ogledajo in si jih izmenjajo, tako da prinesejo svoj kos oblačila, ki ni strgano, umazano in so ga prerasli ter imajo za izmenjavo tudi dovoljenje staršev. Nato svoje oblačilo obesijo na prost obešalnik izmenjevalnice ter vzamejo oblačilo, ki jim je všeč.

Nepremišljeno nakupovanje nekvalitetnih oblačil predstavlja veliko obremenitev za okolje in tudi za družinske stroške, zato poskušamo na šoli spremeniti svoje navade v bolj ekološke in tako obrniti negativni trend – povprečen Slovenec namreč vsako leto v smetnjak odvrže več kot 12 kg oblačil.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika