×

Napaka

Error the gallery with an id of: 4753 is not published

Obisk Knjižnice Litija in pouk s tabličnimi računalniki

V torek, 23. 11. 2021, smo se z učenci 1. in 2. razreda odpravili v Knjižnico Litija. V knjižnici nas je sprejela ga. Majda, ki je učencem s pomočjo zgodbice in slik predstavila razvrstitev knjig v knjižnici. Vse oddelke smo si tudi ogledali in seveda je bila najbolj zanimiv oddelek z risankami in filmi za otroke. Po ogledu knjižnice smo prisluhnili poučni pravljici Zajčkov bralni krožek. Spoznali smo, da nas bo branje knjig vedno in povsod zabavalo. Z dobro knjigo v torbi nam ne bo nikoli dolgčas.

Po ogledu knjižnice smo obisk v Litiji izkoristili še za ogled Železniške postaje v Litiji.

Lačni smo prišli v šolo in napolnili naše trebuščke. Po malici je učence čakalo še eno presenečenje. Imeli smo pouk s tabličnimi računalniki. Naučili smo se raziskovati Deželo Lilibi; si ogledati spletno stran PŠ Št. Poljane in pokukati v galerijo, kjer smo si ogledali letošnje fotografije dni dejavnosti. Spoznali smo tudi spletno učilnico 1. in 2. razreda PŠ Št. Poljane.

Za konec dneva smo si ogledali še risanko Franček gre v šolo.

Bilo je poučno, zabavno in nepozabno.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika