Z igro in smehom v poletje
- Podrobnosti
- Objavljeno: torek, 23. junij 2026
- Prispeval-a: Tjaša Mihelič
Kot se za zaključek šolskega leta spodobi, smo ga tudi na naši podružnici preživeli zabavno, veselo in igrivo. Včeraj smo se po malici igrali vodne igre, ki so bile v teh vročih dneh zares osvežujoče. Preizkusili smo se v različnih vodnih izzivih in se ob tem zelo zabavali. Danes smo že zjutraj rolali, igrali nogomet in se pomerili v igri "Štrbunk". Preživeli smo zares prijetne trenutke, polne smeha, gibanja, druženja in veselja. Tako smo na lep način sklenili zadnje šolske dni ter se z veseljem podajamo poletnim počitnicam naproti.