Napaka

Error the gallery with an id of: 5858 is not published

Otroški pevski zbor I

Nastop OPZ 1. r in OPZ 1

Včeraj so pevci OPZ 1. r in OPZ 1 nastopili na koncertu vseh štirih zborov OŠ Šmartno. Oba zbora sta se predstavila s petimi pesmimi in s svojo igrivostjo in prisrčnostjo pokazali, da zmorejo, znajo in da lahko na njih še kako računamo v prihodnosti. Zbora sta v letošnjem šolskem letu že nastopila na osrednji občinski prireditvi Šmarski advent v mesecu decembru, OPZ 1 pa je sodeloval tudi na medobmočni reviji otroških in mladinskih zborov. Strokovna spremljevalka je zbor zelo pohvalila. Pred obema zboroma so še zaključne razredne prireditve v mesecu juniju, zato vas že sedaj vabimo v našo družbo.

Hvala vsem, ki naše pevce spodbujate k razvijanju pevskega talenta, da vztrajajo in širijo peto besedo.

V priponki pa nekaj utrinkov ...

Galerija OPZ I