Ne spreglejte ...

 • PONUDBA IN NAČIN IZBORA IZBIRNIH PREDMETOV V 2. IN 3. TRILETJU OSNOVNE ŠOLE

  Spoštovani starši in učenci!

  Tudi letos bo izbor izbirnih predmetov za šolsko leto 2023/2024 v celoti potekal v spletni aplikaciji Lopolis, in sicer v zavihku Predmeti/Dejavnosti. Prijave bodo odprte od 22. 3. 2023 do 3. 4. 2023.

  Do izbirnega postopka lahko dostopate le starši učencev, in sicer z uporabniškim imenom in geslom ki velja za prijavo in odjavo na šolsko prehrano (navodila se nahajajo na šolski spletni strani pod rubriko "Navodila za delo"). V primeru izgubljenih ali pozabljenih vpisnih podatkov (uporabniško ime, geslo), se obrnite na Andreja Hauptmana (stik). 

  Vabimo vas, da si skupaj z otrokom natančno preberete e-brošure, v katerih se nahajajo podrobnejša navodila za izbor izbirnih predmetov ter opise posameznih predmetov.

  Več ...
 • 1

Tehniški dan - predpraznično ustvarjanje

Predpraznični čas smo popestrili  s tehniškim dnem, kjer so učenci ustvarjali različne stvari. Da je prijetno dišalo po šolskih prostorih smo poskrbeli s peko peciva. Učenci so pripravili testo zanj, ga z modelčki izrezali, delo pa je dokončala pečica. Učenci so s servietno tehniko polepšali plastične posodice, v katere so potem posadili božično žito. Naredili so si tudi eko zimske keglje, s katerimi so se nato igrali. Dan je minil v prijetnem vzdušju.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika