Ne spreglejte ...

 • Kviz: SLOVENIJA, MOJA DEŽELA

  Dragi učenci, spoštovani starši!

  Ob 30-letnici samostojne države Slovenije smo pripravili za vas nagradni šolski kviz o poznavanju naše domovine, njenih značilnosti, posebnosti in lepot. Vsak teden od 10. maja do 7. junija bo v spletni učilnici DNEVI DEJAVNOSTI dodana povezava do kviza s šestimi vprašanji, povezanimi s petimi naravnimi enotami Slovenije. Pet tednov po šest vprašanj je 30 vprašanj za 30 let naše države.

  Kviz lahko rešujete vsi učenci naše šole in starši – vpišete se z imenom in priimkom ter označite razred (starši kar razred svojega otroka). Prosimo vas, da vsak posamezni del kviza rešite le enkrat.

  V ponedeljek, 21. junija, bomo izžrebali tri dobitnike lepih knjižnih nagrad. Zanje se boste potegovali učenci, ki boste pravilno odgovorili na vseh 30 vprašanj.

  Prijazno vabljeni na popotovanje po naši lepi deželi!

  Več ...
 • 1

Šolska shema

Šolska shema je pomoč za razdeljevanje sadja in zelenjave ter mleka in mlečnih izdelkov v šolah in vrtcih. Cilji sheme: povečanje uživanja zelenjave, sadja, mleka, mlečnih izdelkov ter porabe lokalnih pridelkov, ozaveščenost o kmetijstvu in prehrani, zmanjšanje prekomerne teže pri mladih – vzpodbuja zdrave prehranske navade.
Izobraževalne dejavnosti za otroke so obiski kmetij, skrb za šolske vrtove, izvajanje tečajev kuhanja.

Prijava/odjava uporabnika