×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5764 is not published

Ne spreglejte ...

 • Zbiranje starega papirja

  Spoštovani krajani!

  Učenci 9. razreda OŠ Šmartno bomo v tednu od ponedeljka, 2. 10., do petka, 6. 10. 2023, zbirali STAR PAPIR. Prosimo vas, da odpadni papir, zvezan v svežnje, odložite pred vhod svoje hiše ali stanovanja. Prosimo vas, da ne prilagate kartona, saj le-ta zniža ceno zbranemu papirju. Veseli pa bomo, če ga boste pripeljali pred šolo, in sicer k vhodu v športno dvorano (nasproti igrišča oz. strelskega doma), kjer bo stal kontejner. Če imate večjo količino papirja, nam sporočite in organizirali bomo šolski prevoz.

  HVALA!                                                          9. a, b in c ter razredničarke

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3

Pouk s tablicami

V tednu od 5. 3. do 9. 3. 2023, smo si pouk v 1. in 2. razredu popestrili s tablicami. Raziskovali smo izobraževalni portal Lilibi.si s poučno vsebino za učence v prvem triletju osnovne šole. Na portalu Šolski park smo reševali naloge računanja, iskali glasove, se urili v znanju pravopisa, brali in se pozabavali z glasbenimi zankami in ugankami. 

Inovativni pouk s tablicami je  za učence zelo zanimiv, zato se bom v prihodnje zagotovo potrudila in pri pouku učencem kakšno uro popestrila ter povečala njihovo motivacijo za učenje.

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika