×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5941 is not published

Ne spreglejte ...

 • Zbiranje starega papirja

  Spoštovani krajani!

  Učenci 9. razreda OŠ Šmartno bomo v tednu od ponedeljka, 2. 10., do petka, 6. 10. 2023, zbirali STAR PAPIR. Prosimo vas, da odpadni papir, zvezan v svežnje, odložite pred vhod svoje hiše ali stanovanja. Prosimo vas, da ne prilagate kartona, saj le-ta zniža ceno zbranemu papirju. Veseli pa bomo, če ga boste pripeljali pred šolo, in sicer k vhodu v športno dvorano (nasproti igrišča oz. strelskega doma), kjer bo stal kontejner. Če imate večjo količino papirja, nam sporočite in organizirali bomo šolski prevoz.

  HVALA!                                                          9. a, b in c ter razredničarke

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3

Srečanje podružničnih šol na Primskovem

V četrtek, 25. 5. 2023 smo se z učenci udeležili tradicionalnega srečanja podružničnih šol. V letošnjem letu nas je gostila Podružnična šola Primskovo. Zabeležili smo 30-jubilejno srečanje. Učenci in učiteljice PŠ Primskovo so za nas pripravili bogat kulturni program z naslovom Življenje in igre naših dedkov in babic. Po prireditvi smo se okrepčali z malico in se peš odpravili proti cerkvi na primskovem. Pod vodstvom bivše učiteljice Marinke Vidgaj, ki je vsa leta poučevala na Primskovem in bila pobudnica za začetek tovrstnega druženja smo si ogledali cerkev, grob čudodelnika Jurija Humarja in Miklavževo dvorano. Učenci so ji z zanimivostjo prisluhnili. Ob odhodu s Primskovega je učence čakalo še presenečenje – sladoled. Z novimi spoznanji in lepimi vtisi smo odšli proti domu.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika