×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5942 is not published

Ne spreglejte ...

 • Zbiranje starega papirja

  Spoštovani krajani!

  Učenci 9. razreda OŠ Šmartno bomo v tednu od ponedeljka, 2. 10., do petka, 6. 10. 2023, zbirali STAR PAPIR. Prosimo vas, da odpadni papir, zvezan v svežnje, odložite pred vhod svoje hiše ali stanovanja. Prosimo vas, da ne prilagate kartona, saj le-ta zniža ceno zbranemu papirju. Veseli pa bomo, če ga boste pripeljali pred šolo, in sicer k vhodu v športno dvorano (nasproti igrišča oz. strelskega doma), kjer bo stal kontejner. Če imate večjo količino papirja, nam sporočite in organizirali bomo šolski prevoz.

  HVALA!                                                          9. a, b in c ter razredničarke

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3

Kulturni dan v SLG Celje

V ponedeljek, 29. 5. 2023, smo prva triada in vse podružnične šole imeli kulturni dan. Odpravili smo se v knežje mesto Celje, kjer smo si v Slovenskem ljudskem gledališču Celje ogledali predstavo z naslovom Maček Muri, prirejeno po istoimenski knjigi Kajetana Koviča. Čas do začetka predstave smo izkoristili za sprehod po centru mesta. Pot nas je vodila od železniške postaje mimo Celjskega doma, Muzeja novejše zgodovine Celje, v sklopu katerega deluje otroški muzej Hermanov brlog, ter mimo Mestne občine Celje. Pot smo zaključili v parku neposredno ob gledališču, kjer smo pomalicali. V 70-minutni glasbeno-gledališki predstavi smo se spomnili vseh prigod, ki jih je doživel Muri, in uživali ob poslušanju znanih uglasbenih pesmi iz knjige.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika