Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

Talne poslikave igrišča

Naše šolsko igrišče je bogatejše za nekaj talnih poslikav.

Talne igre so najprimernejše za poslikavo, ker so pomembne za razvoj otroka, saj bogatijo njegove mentalne in motorične sposobnosti. Spodbujajo jih k gibanju, prostorskemu zavedanju, omogočajo sprostitev, zabavo, pripomorejo k spontanemu učenju barv, števil, spodbujajo domišljijo in ustvarjalnost, spodbujajo zdravo tekmovalnost in poštenost, pripomorejo k umiritvi otrok ter izboljšujejo zdravje in dobro počutje otrok. Lahko rečemo, da otroku predstavljajo vir znanja, zdravja in veselja.

Pri poslikavi so pomagali tudi učenci 3. in 4. razreda, mlajši pa jih bodo čez  čas obnovili. Najlepša hvala Brigiti in Manci, za njun čas in dobro voljo.

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika