Ne spreglejte ...

Varno v prometu

V torek, 13. 9. 2022, je bilo na naši šoli zelo zanimivo, zabavno, a hkrati tudi poučno. Šolsko igrišče se je spremenilo v prometno kolesarski poligon. Preden smo se preizkusili v vožnji s štirikolesniki, nas je vaditeljica seznanila z vsemi prometnimi predpisi in znaki, katere smo morali kot pravi vozniki natančno upoštevati. S svojim obiskom so nam popestrili dopoldne tudi policisti. Razkazali so nam njihov avto in vso opremo, ki jo potrebujejo pri svojem delu. Naučili so nas  "po policijsko" čarati in nam dovolili, da smo si ogledali ter sedli na njihov motor. Za to prijetno izkušnjo se vsem iskreno zahvaljujemo. Za zaključek si je vsak od nas ustvaril svoj prometni izdelek. 

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika