Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

Nove pridobitve na šoli

V mesecu septembru smo na naši šoli dobili ponjavi za pokrivanje peskovnikov, kateri smo plačali z denarjem iz našega šolskega sklada ter novi košarkaški tabli, ki nam jih je omogočila oziroma dobavila Občina Šmartno. Pri montaži košev so nam priskočili na pomoč člani ŠD LIK - Matevž Lokar, Uroš Klemenčič, Boštjan Jurič in Marjan Gorše.  Še najbolj navdušeni nad novo pridobitvijo pa so naši učenci, saj bodo tako lahko urili svoje košarkaške spretnosti. Občini Šmartno in vsem omenjenim članom ŠD Lik se ob tej priložnosti iskreno zahvaljujemo.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika