Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

JUHUHU, POMOČ JE TU!

V soboto so nas v šoli že zjutraj obiskali gasilci PGD Velika Kostrevnica. Predstavili so nam svoje delo in nas seznanili z usterznim obnašanjem v različnih nevarnih življenjskih situacijah. Skupaj smo uspešno izvedli evakuacijsko vajo. Ob zvočnem signalu smo hitro zapustili šolske prostore ter si na igrišču podrobno ogledali njihovo vozilo. Po malici smo se na dvorišču OŠ Šmartno seznanili še z drugimi službami, ki nam priskočijo na pomoč v različnih življenjskih nevarnostih. Predstavila se nam je gorska reševalna služba iz Litije, vojska, PP Litija skupaj s policistom vodnikom psov, ekipa prve pomoči z nujno medicinsko pomočjo ZD Litija ter drugi lokalni gasilci.  

Gasilcem PGD Velika Kostrevnica in vsem sodelujočim službam se za ta zanimiv, igriv, predvsem pa poučen dan iskreno zahvaljujemo. 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika