Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

Talne igre

Na šolskem dvorišču so v tem tednu zaživele nove družabne ter poučne talne igre, s pomočjo katerih bo naše preživljanje "šolskega" časa še aktivnejše in zabavnejše. Veseli smo, da bomo ob žabi Regici in lokvanjih lahko vadili števila do 20, se ob gosenici Skokici igrali razne besedne igre ter se sprostili in razgibali ob igrah Ristanc in Twister. Za klepet in počitek nam bo služila nova lesena mizica s stoli.

Za čudovito in barvito naslikane talne igre se zahvaljujemo učiteljici Brigiti, Tamari in Darji ter vsem četrtošolkam, ki so pridno pomagale pri barvanju iger. 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika