Napaka

Error the gallery with an id of: 5477 is not published

Iskanje draguljev

"V četrtek so učenci 1.b v okvirju podaljšanega bivanja odšli do šolskih igral, kjer so morali najti 20 draguljev, oziroma kamnenčkov, ki smo jih prostovoljke pobarvale ob mednarodnem dnevu prijaznosti (13. 11.). Nad idejo so bili izjemno navdušeni. Vdano so iskali vse dragulje in na koncu so za nagrado dobili tudi bombone. Bili so neizmerno veseli in si zaželeli, da jim pripravimo kakšno igro še kdaj."
Mateja Medved, 7. b

Področja delovanja

Učenci prostovoljci

• Obiskovanje starejših prebivalcev v okolici doma – druženje, pomoč pri manjših opravilih, skupna aktivnost