Koledar dogodkov - OŠ Šmartno

Išči
Sejem koles in ostale poletne športne opreme - OŠ Šmartno
Četrtek, 7. Maj 2015, 17:00 - 19:00

Sejem koles in ostale poletne športne opremena osnovni šoli Šmartno

Ker se bližajo topli dnevi, smo se na naši šoli odločili, da omogočimo otrokom in staršem izmenjavo ali prodajo rabljenih koles in ostale poletne športne opreme. Zato ste vabljeni, da v četrtek, 7. 5. 2015, med 17. in 19. uro v šolo prinesete opremo (otroška kolesa, čelade, poganjalce, rolerje, čelade, ščitnike, kotalke, plavutke, plavalne deske, očala, rekviziti za igre z žogo ......), ki je ne potrebujete več. Na igrišču boste opremo lahko v lastni režiji prodali, zamenjali ali podarili. Komisijske prodaje ne bo. Vso opremo, ki jo boste prinesli na sejem in za katero vam ne bo uspelo najti novega lastnika, morate najkasneje do 19.30 odnesti domov. Ob sejmu bomo pripravili še nekaj dejavnosti, ki pa se bodo odvijale že pred sejmom.

Lepo vabljeni tudi otroci in starši, ki nimate rabljene opreme in jo želite kupiti, da se med navedenima urama oglasite na zunanjem igrišču pred šolo. V primeru slabega vremena bo sejem v spodnji avli.

V upanju, da bo čim več koles in ostale športne opreme zamenjalo lastnika, vas lepo pozdravljamo.

Urnik sejemskega popoldneva:

·         PROGRAM KOLESARČKI