Obisk učencev iz Zagorja

Današnji dan ni poseben le zaradi datuma - 29. februar, ampak je tudi dan, ko smo pričeli tkati prijateljske vezi s šolo dr. Slavka Gruma iz Zagorja.

Učenci prve triade nižjega izobrazbenega standarda in nekaj starejših učencev posebnega programa se je skupaj s svojimi učiteljicami z veseljem odzvalo našemu vabilu. Skupaj z  našimi drugošolci iz 2.b, četrtošolci in petošolci so si ogledali simpatično lutkovno predstavo, ki so jo uprizorili učenci pod mentorstvom učiteljice Brigite Lindič. Sledilo je medsebojno spoznavanje in druženje z učenci 4. a in 4.b. Skupaj so uživali v namiznih igrah, izdelovali papirnate vazice in se merili v spretnostnih igrah.

Pohvaliti je potrebno nastopajoče za čudovit nastop, prav tako pa tudi četrtošolce, ki so bili pripravljeni pomagati pri dejavnostih mlajšim in jih brez zadržkov sprejeti medse.