Ne spreglejte ...

Zadnji šolski dan v koledarskem letu

Na zadnji šolski dan v letošnjem koledarskem letu je pouk na PŠ Štangarske Poljane potekal nekoliko drugače. Malo smo ustvarjali, malo smo se igrali, predvsem pa smo vsi nestrpno pričakovali veliki dogodek - medsebojno obdarovanje. Teden dni nazaj smo izžrebali skritega prijatelja, za katerega smo pripravili darilo. Skupaj z izrečenim voščilom smo mu ga nato poklonili. Otroci so komaj čakali, da se izročijo vsa darila, saj je sledilo hkratno odvijanje. Koliko veselja in iskric je bilo v njihovih očeh... Obdarovanju je sledila prireditev Pokaži, kaj znaš. Videli smo veliko različnih, zanimivih in izvirnih točk. Predstavili so se s petjem, z igranjem na harmoniko in klaviaturo, s skeči in vici, z zaigranimi prizori, z izdelki, ki nastajajo v njihovem prostem času, pa tudi s pripovedovanjem pravljice v rusko-ukrajinskem narečju ter s plesom angleški valček. Učenci in učiteljice smo v prireditvi uživali in čas je hitro minil. Zaželeli smo si lepe prihajajoče praznike in se poslovili do ponovnega snidenja v novem koledarskem letu.

 

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika