Napoved dejavnosti

torek, 21. 2. 2023: 2. roditeljski sestanek POLHKI

Voščilo

Spoštovani,

mir v srcu in nasmeh na obrazu naj vas spremljata v zadnjih letošnjih dneh, da bo zaključek starega leta in začetek novega vzpodbuden in optimističen. Novo leto je priložnost za nove začetke, novo upanje, za nove izzive.

Vsem želim SREČNO 2023!

Tomaž Rozina, ravnatelj

Čajanka

Praznično vzdušje v vrtcu smo otroci in vzgojiteljice skupine Metuljčki, Miške in Polžki popestrili s skupnim druženjem.

Po prebrani pravljici, Mala miška - Vesel Božič smo se posladkali s piškoti in čajem. Druženje smo nadaljevali z igro in plesom.

Skupaj smo poskrbeli za veselo, razigrano in prijateljsko razpoloženje, kar želimo deliti tudi z vami.

SREČNO 2023

Čajanka

Veselje v Kulturnem domu

Na prvi zimski dan smo se majhni in veliki iz vrtca Ciciban veselili v Kulturnem domu, saj so nam vzgojiteljice našega vrtca pripravile igrico z naslovom Sneženi mož in božična vila.

Na koncu nas je obiskal tudi dedek Mraz, ki nam je povedal, da nas darila čakajo v naših igralnicah.

Hvala naši igralski skupini in seveda dedku Mrazu za darila.

Vesel Božič, zdravja, sreče in obilo uspehov v novem letu 2023, vam želimo vsi iz vrtca Ciciban.

Veselje v kulturnem domu

Vstop v praznični december

V vrtcu Ciciban smo v četrtek, 1. decembra 2022, s prižigom lučk na smrečici vstopili v praznični december. Pozno popoldan pa so se otroci s starši in zaposleni udeležili tradicionalnega pohoda z lučkami okoli Šmartna. Pohod smo zaključili v starem mestnem jedru, kjer smo lahko prisluhnili mladim pevkam in pevcem pevskega zbora osnovne šole Šmartno in glasbenikom Glasbene šole Litija - Šmartno.

Prav posebno navdušenje so naši otroci izkazali ob nastopu vokalne skupine vzgojiteljic iz vrtca Ciciban. Pevke je na klavinovi spremljala pianistka Sara Rustja Turniški.

Na stojnici vrtca Ciciban smo se lahko  posladkali s slastnim jabolčnim zavitkom, ogreli pa z vročo čokolado in kakavom.

Hvaležni smo vsem, ki ste se ustavili na naši stojnici in darovali prostovoljne prispevke.

">FOTOGRAFIJE

Gremo v šolo

Starše otrok, ki bodo v naslednjem šolskem letu šoloobvezni, vabimo na predavanje o pripravljenosti otroka na šolo.

Galerija skupnih dogodkov