Ne spreglejte ...

Zdravstvena vzgoja

Na PŠ Štangarske Poljane smo imeli prejšnji teden v okviru zdravstvene vzgoje na obisku medicinsko sestro, gospo Petro. Prvošolci in drugošolci so se z njo pogovarjali o skrbi za zdravje. Velik poudarek je bil namenjen zdravi prehrani, pogovarjali pa so se tudi o redni higieni. V šoli lahko zanjo naredijo veliko že s tem, da si redno umivajo roke po uporabi stranišča in pred jedjo. Tretješolci in četrtošolci so se z medicinsko sestro pogovarjali o poškodbah. Spoznavali so, do katerih poškodb lahko pride, kako jih lahko preprečimo ter tudi, kako poskrbeti za prvo pomoč, če do poškodb pride. Sigurno so se vsi učenci ta dan naučili kaj novega, dobrodošlo pa je tudi, da kakšno znanje osvežijo.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika