Ne spreglejte ...

Knjigobežnica

Ob rojstnem dnevu naše šole nam je Knjižnica Litija podarila Knjigobežnico. In tako smo v okolici šole dobili nov bralni kotiček.

Knjigobežnica je knjižnica na prostem kjer si lahko bralci izmenjujejo knjige ali pa jih ob njej le prebirajo.

Trenutno so v Knjigobežnici nastavljene knjige, ki nam jih je podarila knjižnica. Našli boste knjige za otroke in odrasle. Vsak učenec, starš, krajan ali drug obiskovalec lahko v hiško nastavi knjigo, ki mu je bila všeč in bi jo rad delil z drugimi. Mimoidoči si knjigo lahko zgolj izposodi in jo kasneje vrne, lahko pa jo vzame in obdrži. V Knjigobežnico pa prinese knjigo, ki je ne potrebuje več.

Knjigobežnice polnijo ljubitelji knjig, ki želijo prebrane zgodbe deliti z drugimi in ne želijo, da bi se na njih nabiral prah ali da bi romale v smeti. Vsaka knjiga je dobrodošla – pravljica, slikanica, poučna knjiga, zgodba za otroke in knjiga za  odrasle – vse bo našlo svoje bralce.

Na bralne urice k šolski Knjigobežnici vabim vse ljubitelje knjig!

Najlepša hvala g. Branetu Kralju, ki je namestil novo pridobitev.