×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5316 is not published

Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

Športni dan - pohod

Danes, 23. 9. 2022, smo imeli učenci PŠ Velika Kostrevnica športni dan. Učenci so polni energije pohod začeli pri šoli, tega nadaljevali mimo Lupinice in Frškinovega mlina. Po premaganem strmem delu poti in prihodu na Ježni Vrh je bil čas za malico. Učenci so pot nadaljevali mimo Preske. Na koncu je sledil še najboljši del, kjer so si učenci povrnili moči - postanek na sladoledu pri Rozi. 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika