Ne spreglejte ...

 • Zbiranje starega papirja

  Spoštovani krajani!

  Učenci 9. razreda OŠ Šmartno bomo v tednu od ponedeljka, 2. 10., do petka, 6. 10. 2023, zbirali STAR PAPIR. Prosimo vas, da odpadni papir, zvezan v svežnje, odložite pred vhod svoje hiše ali stanovanja. Prosimo vas, da ne prilagate kartona, saj le-ta zniža ceno zbranemu papirju. Veseli pa bomo, če ga boste pripeljali pred šolo, in sicer k vhodu v športno dvorano (nasproti igrišča oz. strelskega doma), kjer bo stal kontejner. Če imate večjo količino papirja, nam sporočite in organizirali bomo šolski prevoz.

  HVALA!                                                          9. a, b in c ter razredničarke

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3

ŠPORTNI DAN - POHOD

V torek, 12. 9. 2023 so imeli učenci PŠ Velika Kostrevnica športni dan. Z nahrbtniki polnimi malice in pijače so se po gozdni poti podali v lep sončen dan. Med potjo so opazovali gozd in naravo, ki jih je obdajala. Pri zdaj že zaprtem Žeja baru so pomalicali in se igrali, nato pa jih je čakala še pot v šolo. S pohoda so se vrnili prijetno utrujeni.smile

 

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika