Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

Obisk knjižničarke

V tem šolskem letu nas je že drugič obiskala knjižničarka Joži Šmidovnik. Meseca septembra nam je ob začetku branja za bralno značko prebrala zabavno pravljico, danes pa je vse prvošolce presenetila s čudovito slikanico M Kravosa - Hiša selivka, katero jim v dar podarja Društvo Bralna značka Slovenije. Tudi tokrat nas je z zgodbico Drobcena Greta popeljala v čarobni svet pravljic, obenem pa spodbudila k nadaljnjemu raziskovanju ter odkrivanju sveta branja in knjig. 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika