Ne spreglejte ...

  • Obvestilo

    Učenci, ki niso prevzeli spričeval ob koncu pouka, jih lahko dobijo v tajništvu od 27. 6. 2022 do 1. 7. 2022 ter od 22. 8. 2022 do 26. 8. 2022 od 8.00 do 12.00 ure.

    Več ...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Kulturni februar

Kulturni mesec februar smo Javorčki namenili različnim kulturnim dejavnostim: Naredili smo si pravo pustno razstavo, priredili senčno gledališče z lutkami in ustvarjali na temo slovenske zastave. Predvsem pa smo ta mesec posvetili rokovanju s knjigo. Ugotovili smo, da je potrebno s knjigo lepo ravnati in da je na knjige potrebno še bolj paziti kot na ostale igrače. Uvedli smo tudi nov knjižni kotiček in s tem povzročili da smo spremenili tudi ostale kotičke v naši igralnici ter jo tako temeljito preuredili. Otroci so v novi postavitvi še bolj uživali in se v kotičkih še bolj z veseljem igrali.

Prijava/odjava uporabnika