Ne spreglejte ...

  • Obvestilo

    Učenci, ki niso prevzeli spričeval ob koncu pouka, jih lahko dobijo v tajništvu od 27. 6. 2022 do 1. 7. 2022 ter od 22. 8. 2022 do 26. 8. 2022 od 8.00 do 12.00 ure.

    Več ...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Veselili smo se pomladnih dni

Prvi sončni dnevi so nas zvabili ven na sonce. Otroci so zelo uživali tako na našem igrišču kot tudi v bližnjem gozdu in na travnikih. Opazovali smo konjičke in ovce, ki jih imamo v bližini vrtca, pa tudi prebujajočo se naravo v naši okolici. Tudi ustvarjali smo predvsem na pomladno tematiko, nismo pozabili pa tudi na mamice in očke (materinski dan in dan mučenikov) in praznik gregorjevo. Spoznavali smo knjigo zelo lačna gosenica in z njeno pomočjo izvedli veliko dejavnosti (spoznavali smo sadje, pekli smo štrudelj, se igrali z vodo naravnimi materiali in se veliko gibali). Predvsem pa smo se veliko igrali, smejali in crkljali.

Prijava/odjava uporabnika