Maketa prometnega režima okolice šole - 4.a

Zavedanje otrok, kako pomembna je njihova varnost v prometu, je izrednega pomena, zato je prav, da tekom šolskega leta veliko pozornosti namenjamo temu v šoli in doma. V 4.a smo se večkrat sprehodili po varnih poteh Šmartna in si natančno ogledali prometno signalizacijo. Izpostavili smo, da moramo biti na nekaterih delih poti še posebno previdni. Ogledali smo si tudi ustanove. Pri urah likovne umetnosti so učenci iz odpadnih škatel in papirja izdelali nekaj pomembnih ustanov v Šmartnem, nekaj hiš in prometne znake. Na večjo površino lista so naslikali travo, šolsko igrišče z atletsko stezo, igrala in cesto. Ob cesto so postavili prometne znake ter ustanove. Po več urah ustvarjanja je nastala maketa prometnega režima okolice naše šole. Učenci so bili pri ustvarjanju polni zagona, imeli so veliko izvirnih idej. Med delom so svetovali drug drugemu, si po potrebi pomagali in se ob tem nadvse uživali. 

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika